Kontrast:
Czcionka: A A+ A++

Informacja

Szanowni Państwo,

z przykrością informujemy, że w związku z kolejną falą pandemii COVID-19, z dniem 1 grudnia br. odwołujemy na czas nieokreślony wszystkie zajęcia (warsztaty, lekcje muzealne) dla dzieci oraz dla rodzin z dziećmi. Nadal organizowane będą zajęcia warsztatowe dla dorosłych; uczestniczyć w nich mogą wyłącznie osoby zaszczepione.

Zwiedzanie wystaw muzealnych od 1 grudnia odbywa się zgodnie z wytycznymi rządu. Według nich na powierzchni 15 m² może przebywać jedna osoba niezaszczepiona. Limity te nie dotyczą osób zaszczepionych. Ze względu na niewielkie rozmiary muzealnych sal wystawowych możemy udostępniać je wyłącznie gościom, którzy przyjęli szczepionkę. Każda osoba kupująca bilet lub pragnąca skorzystać z darmowego wstępu do muzeum zostanie poproszona o złożenie na piśmie stosownego oświadczenia.

Powyższe zasady dotyczą obiektów Muzeum w Koszalinie – budynków przy ulicy Młyńskiej 37-39 oraz Zagrody Jamneńskiej.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Wynikają one nie tylko z obowiązujących przepisów, ale przede wszystkim z troski o zdrowie naszych Gości i pracowników. Zachęcamy do stałego kontaktu – poprzez media społecznościowe i stronę internetową – z Muzeum w Koszalinie i do korzystania z naszej oferty w sposób dla Państwa najdogodniejszy. Zapraszamy!

2 grudnia, 2021 9:19 am Opublikowane przez

Skategoryzowane jako: